Santykiai per atstumą. Ko reikia, kad jie išliktų gyvybingi?

Pasaulis yra labai platus, tad visiškai nieko keisto, kad dažnas stengiasi pažinti jį kuo labiau. Tačiau net ir keliaujant megzti santykius yra visiškai normalu. Tokiu atveju dažniausiai aktualus tampa – kaip išlaikyti santykius, kurie yra puoselejami per atstumą. Tai padaryti tikrai yra įmanoma, tačiau svarbiausia – darbas. Taip, santykiai yra darbas ir kiekvienas žmogus pats sprendžia – kiek dės pastangų, kad rezultatas jį džiugintų.

Kuo daugiau pokalbių

Labai liūdna, kad bėgant metams žmonės pamiršta kalbėtis. Tokiu atveju dažniausiai pamirštama ir kodėl kitas žmogus mums yra svarbus, kodėl jį mylime. Kalbėtis reikia ir tai galioja ne tik tiems santykiams, kurie yra puoselėjami per atstumą. Tik galbūt tiems, kurie bendrauja tik virtualiai – sunkiau rasti laiką, kuris tinka abiems.

Atvirumas

Dažniausiai santykiai per atstumą yra neatsiejami nuo baimės, kad būsite išduotas. Kai to neorite – tikrai nebus, tačiau reikia parodyti, kad kitas žmogus jums rūpi ir kad jūs juo pasitikite. Kuo daugiau pasitikėjimo – tuo santykiai bus darnesnis. Tad jiems reikia ir atvirumo, kurio metu gali būti išsakomos baimės ir parodoma, kad nebus jomi gyvenama.

Intymumo svarba

Blogai, kai poroje intymumo yra mažai. Tai galioja ir santykiams, kurie yra realizuojami per atstumą, ir tokiems, kurie yra fiziškai gyvi, Svarbiausia yra skirti kuo daugiau laiko intymiam buvimui kartu. Kai santykiai per atstumą – geriausiai tinka įvairios programos, kurios leis kameros pagalba pasijausti, kad kitas žmogus yra šalia. Tikrai ne kiekvienam tai yra drąsu, tačiau esame tikri, kad galiausiai pavyks pralaužti ledus ir užsiimti seksu net ir virtualiai.

Santykiams per atstumą labai pasitarnauja įvairūs sekso žaisliukai. Pavyzdžiui, vibratoriai, kuriuos galite įisgyti https://glamonek.lt/118-vibrators. Svarbiausia rasti žaisliukus, kurie geriausiai tinka Jūsų atveju.

Išbandyti santykius per atstumą verta visada. Yra tikimybė, kad jie netenkins Jūsų poreikių. Tačiau radus žmogų, kuris gyvena toli nuo Jūsų, bent jau rizikuoti – visada geras pasirinkimas.