Aladin kaljanai – juos rinktis verta

Šiais laikais rūkyti kaljaną yra pakankamai populiaru, todėl nenuostabu, kad tokia rūkymo priemone naudojasi tiek vyresnio, tiek jaunesnio amžiaus žmonės. Tikriausiai kiekvienas turi savo patį mėgstamiausią kaljano variantą, kurį naudoja dažniausiai, tad dažnu atveju apie kitos rūšies variantą net nenorime galvoti. Tačiau jeigu dar nebandėte Aladin kaljano ir manote, kad jis yra nieko vertas, tai žinokite, kad šią nuomonę po šio straipsnio pakeisite, nes šio kaljano rūšis tikrai verta dėmesio.

Pasižymi tvirtumu

Jeigu ne kartą esate rūkę kaljaną, tai tikrai žinote, kad ne visos jo dalys laikosi pakankamai stabiliai, o to pasekoje kyla kur kas didesnė tikimybė jį nuversti, o tada visos dalys, kurios buvo iš ne tokios tvirtos medžiagos gali sulūžti ar sudužti. Dažniausiai kaljano pati trapiausia dalis yra kolba ir dažname modelyje ji tiesiog įsistato, bet tinkamai nėra sutvirtinama su kita dalimi, o tai kelia kur kas daugiau rizikų. Tačiau Aladin kaljanai pasižymi tuo, kad tokiame modelyje kolba įsitvirtina į viršutinę dalį, tai yra įsisuka, kas duoda kur kas didesnį stabilumą. O ir jį kitaip pažeisti nėra taip paprasta.

Puikus kainos ir kokybės santykis

Verta pripažinti, kad kokybiškas kaljanas nėra pati pigiausia prekė, kurią galima įsigyti. Todėl ne visi gali skirti pakankamai lėšų įsigyti tikrai gerą daiktą. Tačiau jeigu pradėtumėte žvalgytis į Aladin kaljanus, tuomet pamatytumėte, kad jų kaina nėra tokia didelė kaip kitų, tačiau savo kokybe jie niekuo nenusileidžia net ir patiems geriausiems kaljanams. Tad jeigu svarstote pirkti kiek pigesnį, nes pačio geriausio varianto negalite įsigyti, tuomet tikrai į sąrašą įsitraukite ir šios rūšies kaljaną, nes kokybė yra dar geresnė, nei kad jis kainuoja.

Verta žinoti ir tai

Tikrai ne vienas namuose yra pripratęs turėti net kelis kaljanus, juos keisti pagal nuotaiką ir panašiai. Jeigu turite daugmaž juos panašius, tai tam tikros dalys gali būti mainomos arba pakeičiamos nuo kito kaljano, jeigu jos yra sulūžusios ar pamestos. Tačiau jeigu turite tik vieną įprastą ir norite įsigyti Aladin kaljaną, tai žinokite, kad jo dalis negalėsite prijungti prie kito kaljano. Dažniausiai yra mainomos kolbos, o kaip minėjome anksčiau, Aladin kaljanuose jos įsisuka, o paprastuose tiesiog įsideda. Nemanome, kad tai turėtų sudaryti didelių nepatogumų, tačiau apie tai verta žinoti.