Skolų pirkimas – kada rinktis?

Turbūt tie, kurie bent kartą skolino pinigus, tikrai žino, jog pinigų skolinimo be rizikos nebūna. Todėl labai svarbu skolinant pinigus pasirašyti reikiamas sutartis, jog nekiltų ateityje klausimų, ar tikrai buvo pinigai paskolinti. Sutartis pasirašyti reikia net ir skolinant pinigus draugams ar artimiesiems, tokiu atveju galima būti tikriems, jog nei centas nebus nurašytas ir skola bus grąžinti. Jei pasirašysite sutartį ir skolininkas nenorės grąžinti skolos, galėsite drąsiai kreiptis dėl skolų pirkimo. Skolų pirkimas – tai šiuolaikiškas būdas, kaip susigrąžinti skolą. Jūs parduodate turimą skolą ir galite susigrąžinti dalį investuotų pinigų. Tad jei paskolinote pinigus ir negalite jų susigrąžinti, skolų pirkimas yra būtent tai, ko jums reikia.

O gal kreiptis dėl skolų išieškojimo?

Skolų pirkimas nėra vienintelis būdas, kaip susigrąžinti pinigus. Galite kreiptis ir dėl skolų išieškojimo, kuris taip pat gali padėti susigrąžinti tai, ką praradote. Skolų išieškojimas dažniausiai tinkamas tiems, kurie dirba su nemokiais klientais ir negali susigrąžinti pinigų.

Skolų pirkimas praverčia investuojantiems pinigus

Investuoti į skolas arba nekilnojamąjį turtą šiuo metu labai populiaru. Tačiau ne visi žino tai, jog dažniausiai tiems, kurie investuoja, tenka susigrąžinti pinigus per skolų išieškotojus arba parduoti skolas. Deja, bet investicijos yra rizikingas verslas, todėl visi žino, kad kai kuriais atvejais tenka tiesiog atsisveikinti su pinigais. Tad jei ir jūs netinkamai investavote ir negalite atgauti pinigų, pats metas kreiptis dėl skolų išieškojimo arba dar geriau – parduoti skolą. Skolų pirkimas naudingas tuo, jog pardavus skolą daugiau nereikia nei galvoti apie skolininką, nei su juo susidurti. Žinoma, atgausite tik dalį sumos, tačiau tai vis tiek geriau, nei dar porą metų ieškoti skolininko ir galiausiai nurašyti skolas. Nepamirškite, kad net ir mažos sumos yra svarbios, nes tai ne tik yra galimybė susigrąžinti pinigus, bet ir pamokyti skolininką, jam parodant, kad jeigu pasiskolinai pinigus, turi ir grąžinti. Turbūt tai dar viena priežastis, kodėl verta kreiptis dėl skolų išieškojimo.