Naujų ir naudotų automobilių dalių pirkimo privalumai ir trūkumai 

Norint užtikrinti našumą, komfortą ir saugumą, transporto priemonę reikia reguliariai prižiūrėti. Dalis šios reguliarios priežiūros yra senų ir (arba) pažeistų dalių keitimas. Tai galite padaryti dviem būdais: pirkti visiškai naujas dalis arba pasirinkti alternatyvas, pvz., naudotas, naujas senas atsargas (NOS), naujas senas atsargines dalis (NORS) arba perdirbtas dalis. Laimei, šias dalis rasti gana lengva. Dažniau patikimas automobilių dalių tiekėjas srotas24.lt sandėlyje turės paklausių komponentų. Prekės taip pat yra greitai pristatomos į kitas Pabaltijos šalis – apsipirkite galite ir Srotas.ee bei Srots.lv Aktualesnis klausimas yra tai, ar turėtumėte pirkti visiškai naujas dalis, ar pasirinkti iš daugelio kitų galimų tipų. Kad būtų lengviau išsiaiškinti, čia yra keletas naujų ir naudotų automobilių dalių privalumų ir trūkumų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti.

Naujų dalių privalumai

Mažiau problemų. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl žmonės perka visiškai naujas automobilių dalis: nėra ankstesnio susidėvėjimo, todėl galite tikėtis mažiau problemų, taigi ir apsilankymų pas meistrus. Taip pat galite tikėtis, kad nuvažiuosite daugiau kilometrų, kol nereikės reguliuoti ir pakeisti, taip sutaupysite laiko ir išlaidų. Galiausiai, su visiškai naujomis dalimis gausite maksimalią garantiją.

Naujų dalių trūkumai

Didesnė kaina. Jei dirbate su mažesniu biudžetu, nauji automobilio komponentai gali būti netinkami. Jie yra brangesni, palyginti su kitų tipų automobilių dalimis, išskyrus galbūt senas atsargas, skirtas retiems automobilių modeliams. Akivaizdu, kad su naujomis dalimis gausite tai, už ką mokate, tačiau kai kuriems automobilių savininkams šios išlaidos gali būti pernelyg didelės.

Naudotų dalių pliusai

Kaip ir bet kuri kita naudota prekė, naudota automobilio dalis kainuoja pigiau nei nauja. Galbūt netgi rasite dalį, kuri yra iki 60 % pigesnė. Pirkti naudotą tikrai yra geras pasirinkimas, jei norite sutaupyti nemažai pinigų. Tiesiog nepamirškite įsigyti kokybiškų komponentų iš patikimų tiekėjų. Gali būti, kad turite seno modelio transporto priemonę, kuriai gamintojas nebegamina dalių. O gal turite riboto leidimo ar senovinį automobilį su vienodai ribotomis dalimis. Taigi jūs turite susitaikyti su tuo, kad jūs negalite gauti visiškai naujų komponentų. Taip pat yra perdirbtų automobilių dalių, kurios yra naudotos auto dalys, kurios buvo išardytos, išvalytos ir modifikuotos. Probleminės vietos pašalinamos ir pakeičiamos kitais tinkamais komponentais iš kitų naudotų automobilių dalių. Tada jie išbandomi siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų veikimo standartus. Perdirbtos automobilių dalys yra žymiai pigesnės, tačiau jos neaukos kokybės.

Galiausiai yra ir naudotų bei patikrintų automobilių dalių. Tai tiesiog naudotos dalys, kurios parduodamos tokios, kokios yra, nes neturi jokių defektų. Prieš patvirtinant pardavimą, jiems taip pat atliekami saugos ir veikimo bandymai. Vėlgi, kad būtumėte ramūs, įsigykite naudotas ir patikrintas dalis iš patikimų tiekėjų, pavyzdžiui: Srotas.es

Naudotų dalių trūkumai

Akivaizdu, kad naudotų dalių kokybė negali būti lyginama su visiškai naujomis. Jų medžiagos jau šiek tiek nusidėvėję, o tai reiškia, kad jų tarnavimo laikas taip pat yra šiek tiek trumpesnis. Taigi iš naudotų automobilių dalių galite tikėtis šiek tiek mažesnės ridos. Žinoma, taip yra ne visada, bet jūs tikrai turėtumėte valdyti savo lūkesčius.

Įsitikinkite, kad žinote, ko jums reikia

Jei perkate naudotas dalis, geriausia tiksliai žinoti, ko jums reikia. Jei su savimi turite seną dalį, naudokite ją palyginimui. Dažniausiai naudotos dalys negrąžinamos; Jūs turite gauti tinkamą dalį pirmą kartą, kad nešvaistumėte pinigų. Nesvarbu, ar perkate visiškai naujas, ar naudotas automobilių dalis, verta užduoti klausimus. Nesidrovėkite ir nesigėdykite, kad mažai išmanote apie automobilių dalis. Automobilių dalių tiekėjai yra daugiau nei pasirengę atsakyti į jūsų klausimus.