Ką rinktis: medžio pjuvenų ar saulėgrąžų lukštų granules?

Norint, jog žiemos metu netektų šalti, labai svarbu rasti granules, kurios būtų tinkamos šildymui ir puikiai atliktų darbą. Dažniausias pasirinkimas – medžio pjuvenų ir saulėgrąžų lukštų granulės. Kuris iš šių variantų geresnis? Pradėkime nuo to, jog abu šie variantai turi panašius privalumus. Saulėgrąžų lukštų granulės pasižymi didele energetine verte, jas lengva sandėliuoti, na, o likučius galima panaudoti trąšoms. Medžio pjuvenų granulės pasižymi tomis pačiomis savybėmis. Tad nenuostabu, jog abu šie variantai pasirenkami labai dažnai. Skirtumas – kaina. Tad dažnai renkantis atkreipiamas dėmesys būtent į tai.

Kas kainuoja brangiau?

Įprastai medžio pjuvenų granulės kainuoja šiek tiek brangiau nei saulėgrąžų lukštų granulės. Tai nereiškia, jog saulėgrąžų lukštų granulės bus nekokybiškos, tiesiog medžio pjuvenų granulių vertė yra šiek tiek didesnė. Dėl šios priežasties ir kaina gali būti didesnė.

Kur įsigyti?

Jei norite, jog granulės būtų ne tik aukštos kokybės, bet ir gautumėte visą reikiamą informaciją, pirkite internetu. Galima pastebėti, jog neretai nusivilti tenka tiems, kurie perka fizinėse parduotuvėse. Deja, bet dažnai fizinėse parduotuvėse teikiama tik pagrindinė informacija, kurios nepakanka, siekiant tinkamai pasirinkti gaminius. Likusi informacija turėtų būti suteikta konsultantų, tačiau galima pastebėti, jog jie tiesiog perskaito prekių etiketes ir nepateikia papildomos informacijos. Perkant internetu galima ne tik rasti daug informacijos, bet ir išvengtų daug nesklandumų. Pavyzdžiui, jei kyla papildomų klausimų, galima susisiekti su konsultantais telefonu arba el. paštu ir į visus klausimus bus atsakyta. Pirkti internetu verta ir dėl to, nes būtent internetinėse parduotuvėse galima gauti pigesnį prekių pristatymą. Neretai prekių pristatymo kaina jau yra įskaičiuota į prekės kainą, todėl papildomai mokėti nereikia. Neretai galima pastebėti, jog kai kurie bijo, kad prekės realybėje bus nekokybiškos ir pinigai bus tiesiog be reikalo išleisti. Visgi tie, kurie pirks Lietuvoje, tikrai neturės su tuo susidurti, kadangi visi gaminiai, kurie perkami iš Lietuvos, gali būti grąžinami per nurodytą laikotarpį. Tad nereikia jaudintis, jog gaminys atkeliaus nekokybiškas ir reikės jį pasilikti.