Specialistai atsako į dažniausiai užduodamus klausimus apie keliones į Egiptą

Planuodami keliones dažniausiai kiekvienas norime išsiaiškinti rūpimus klausimus. Kol vieniems aktualu orai, klimatas ar pramogų pasirinkimas, kitiems – kainos, saugumas ir pan. Tad šiame straipsnyje rasite specialistų atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie keliones į Egiptą.

Ar saugu keliauti į Egiptą?

Kelionių agentai teigia, kad keliauti į Egiptą yra saugu. Įvairiuose miestuose patruliuoja policija ir kariuomenė, ypač turistų lankomose vietose ir oro uostuose. Be to, viešbučių teritorijos yra aptvertos ir saugomos darbuotojų. Dėl to čia atvykę turistai gali ne tik saugiai vykti į ekskursijas, bet ir ramiai ilsėtis paplūdimiuose ar šalia baseinų.

Kokios kainos Egipte?

Kainos čia yra pakankamai mažos. Įsigiję pigios kelionės į Egiptą paketą su viskas įskaičiuota maitinimu, galėsite išvengti papildomų išlaidų. Vis dėlto, jeigu kyla noras įsigyti suvenyrų lauktuvėms, specialistai rekomenduoja nuvykti į artimiausią prekybos centrą arba turgų. Čia itin vertinamas derybų menas, tad turgus yra puiki vieta išmėginti savo jėgas.

Kokių dokumentų reikia vykstant atostogų?

Keliaujant į šią šalį reikalingas pasas, kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės grįžimo. Taip pat priklausomai nuo kurorto, gali būti reikalinga viza. Pavyzdžiui, Lietuvos piliečiams, vykstantiems į Hurgados, Marsa Alamo ir Tabo kurortą, viza yra reikalinga. Jeigu atostogauti planuojate Šarm El Šeiche ne ilgiau kaip 14 naktų, taip pat viza nėra reikalinga.

Kada geriausia vykti atostogų?

Egipte atostogauti galima visus metus. Vis dėlto, vasaros sezonas čia yra itin karštas ir sausas, todėl ne visi gali pakelti didelį karštį, kai termometro stulpeliai siekia daugiau kaip 40 laipsnių. Tad geriausia čia atostogauti nuo lapkričio iki balandžio mėnesio. Tokiu metu oras yra švelnus ir malonus, o temperatūra kur kas mažesnė nei vasaros mėnesiais.

Taigi, jeigu kyla dvejonių dėl atostogų Egipte, išsklaidykite tas dvejones su patikima kelionių agentūra. Patyrę specialistai galės atsakyti ne tik į šiuos, bet ir kitus rūpimus klausimus, pavyzdžiui, kokių pramogų yra pasirinktame viešbutyje, kaip jis toli nuo oro uosto ir panašiai. Svarbiausia išsiaiškinti viską, kas yra aktualu, nes tokiu atveju patenkinsite visus asmeninius poreikius. Dėl to beliks tik atsipalaiduoti ir kurti neįkainojamus prisiminimus su artimaisiais.