KOKIAS DRABUŽIŲ KABYKLAS RINKTIS NAMAMS?

Drabužių pakabos yra trijų rūšių – pastatomos, tvirtinamos prie sienos koridoriuje ar laukiamajame bei tos, ant kurių užmauti drabužiai kabinami tiesiai į spintą ant specialiai tam skirto strypelio. Tinkamai prižiūrimų namų nebūtų įmanoma įsivaizduoti be drabužių kabyklos, nes ji garantuoja, jog tiek namų šeimininkų, tiek jų svečių viršutiniai drabužiai turės jiems skirtą vietą, tad bus išvengta netvarkos.

Kokia kabykla yra tinkamiausia namų prieangyje?

Jei prieangis yra ankštokas, tada geriausiai tinka prie sienos tvirtinama drabužių kabykla. Ji ne tik užima labai mažai vietos, tačiau ir gana stabiliai laikosi. Jums tik reikia nuspręsti kiek kabliukų joje galėtų prireikti. Pagal tai pasirinktumėte jos ilgį – ar užtektų per pusę koridoriaus sienos, ar vis dėlto reikėtų, kad ji būtų per visą sieną. Jeigu prieangis labai mažas, tada tiks kabykla su veidrodžiu, pastarasis įtvirtintas viršuje, o pakabėlės išrikiuotos po veidrodžiu, kuris vizualiai praplės esamą erdvę.

O jei namų prieangis yra pakankamai erdvus, tada galima rinktis ir ant grindų pastatomą drabužių kabyklą. Ją patogu perkelti iš vienos vietos į kitą. Be to, ant jos galima kabinti ne tik drabužius, bet ir skėčius, kepures, kitus aksesuarus. Rinkdamiesi drabužių kabyklą namams pirmiausiai tinkamai įvertinkite jų prieangio erdvę, kad paskui nekiltų nepatogumų.

Iš kokių medžiagų gaminamos drabužių kabyklos?

Drabužių pakabos dažniausiai yra medinės arba metalinės, tačiau vis dažniau pasitaiko ir plastikinių. Medinės kabyklos akį patraukia savo natūralumu, jaukumu ir išoriniu šiltumu. Tačiau dėl savo išskirtinio patvarumo paklausios yra ir metalinės (pastatomos arba tvirtinamos prie sienos) drabužių kabyklos. Todėl prieš rinkdamiesi kabyklą pirmiausiai apsispręskite, kokį interjerą savo namuose formuojate.

Verta įsidėmėti jog, dizaino atžvilgiu, tiek medinės, tiek metalinės kabyklos gali būti itin išmoningai sumodeliuotos, tad tikrai nepakenktų bendram aplinkos įvaizdžiui, netgi priešingai – jį labai pagyvintų, taptų vienu iš ją puošiančių akcentų. Svarbiausia neskubėti ir nepulti griebti pirmos po ranka pasitaikiusios kabyklos, nes gi tikrai yra iš ko pasirinkti ir išsirinkti tai, kas jūsų namams bus geriausia.