Tinkamas spausdintuvų kasečių laikymas

Kuomet yra įsigyjamos spausdintuvų kasetės, dažniausiai jų neperkame po vieną, nes tokie pirkimai tiesiog neapsimoka ir perkant po mažą kiekį, vieneto kaina gaunasi kur kas didesnė, nei kad perkant daugiau. Ypač tai apsimoka tada, kai yra spausdinama pakankamai daug, tad spausdintuvų kasetės turi būti keičiamos pakankamai dažnai. Tačiau nusipirkus tokį daiktą, nors jis ir atrodo negendantis, jo laikymo sąlygos turi būti specifinės, nes netinkamai laikomos jos gali būti sugadintos ir už tokį kiekį sumokėta be reikalo, todėl kad lėšos būtų taupomos, reikia laikytis tam tikrų taisyklių, norint tinkamai jas išsaugoti, tad apie tai norime daugiau papasakoti šiame straipsnyje.

Laikykite vėsioje vietoje

Vieta taip pat gali turėti įtakos, kaip ilgai spausdintuvų kasetės bus išlaikomos. Tad nereikėtų jų laikyti šalia radiatorių ar kondicionierių, kurie skleidžia šilumą, nes taip rizikuojama, kad jos bus pažeistos. Puikiai gali tikti nedidelis kambarys, kuris yra be langų, o jeigu tokio biure nėra, jas galima laikyti stalčiuje.

Spausdintuvus, spausdintuvų kasetes ir kitą biuro techniką kviečiame pirkti Etoner.lt , plačiau apie etoner šiame puslapyje.

Tinkama laikymo padėtis

Laikymo padėtis irgi yra labai svarbi. Jokiu būtų gautos dėžės negalima paversti į vieną ar kitą pusę ir tokioje padėtyje laikyti ilgą laiką. Tad jeigu jos tam tikrą laiką nebus naudojamos, tuomet dėžę laikykite taip, kaip ji turi stovėti, nes kasetės turi būti laikomos vertikaliai, kad purkštukai būtų į viršų. Tai sumažina riziką, kad įvyks nuotėkis, be to patys purkštukai nesusigadins. O jei kasetės jau bus išimtos iš dėžės, tuomet jų nenumeskite bet kaip, o laikykite tvarkingai.

Laikykite sausoje vietoje

Sausa vieta tokioms priemonėms yra labai svarbu. Apskritai visa biuro technika rekomenduojama laikyti tokioje vietoje, nes taip sumažinama įvairi rizika, kuri gali susidaryti dėl didelės drėgmės. Tad šalia tokių kasečių neturėtų būti kriauklės, ar kitos panašios technikos, kuri gali praleisti vandenį. Taip pat jų nereikėtų laikyti sandėliuke ar kitoje panašioje patalpoje, kurioje drėgmės galimybė yra pakankamai didelė.

Rekomenduojama tamsi aplinka

Tikriausiai daugeliui yra aišku, kad tiesioginiai saulės spinduliai, kurie nuolat apšviečia tam tikrą daiktą gali jam pakenkti. Lygiai tokia pat situacija yra ir su spausdintuvų kasetėmis. Jeigu jos bus laikomos ant saulės spindulių, pats rašalas gali būti pažeistas, todėl net ir naujai pakeista kasetė gali spausdinti pakankamai nekokybiškai, o tai lemia ne gamintojas, o laikymo sąlygos.