Lauko plytelių priežiūra

Tam tikros priežiūros reikalauja bet koks daiktas. Aišku, ji gali būti skirtinga, tačiau kiekvienam reikalinga. Turbūt verta pripažinti vieną faktą, kad lauke esantys daiktai reikalauja daugiau dėmesio, nei tie, kurie yra viduje. Tad šiame straipsnyje ir norime papasakoti kiek daugiau apie lauko plyteles, tai yra jų priežiūrą, nes tikriausiai kiekvienas norime, kad jos kaip įmanoma ilgiau išliktų kaip įmanoma gražesnės ir atrodytų kaip naujos. Tad keli pakankamai paprasti patarimai ir leis jas išlaikyti kaip įmanoma geresnės būklės pakankamai ilgą laikotarpį.

Tinkamos priemonės

Tikrai galime girdėti tokių nuomonių, kad lauko plyteles yra prižiūrėti pakankamai sunku, todėl jų turėti nėra verta. Labai didelė tikimybė, kad yra pasirenkamos netinkamos priemonės, todėl jas prižiūrėti yra sunku. Tačiau jeigu pasirinksite geros kokybės priežiūros priemones, tai galime garantuoti, kad jų priežiūra bus pakankamai paprasta. Aišku, tik nereikia galvoti, kad jas reikia valyti kiekvieną dieną, jų priežiūra tikrai nereikalauja dažno valymo. Dar labai svarbu žinoti ir tai, kad plytelės gali būti pagamintos iš skirtingų medžiagų, todėl į tai būtina atkreipti dėmesį ir rinktis atitinkamas priemones. Nes pasitaiko ir tokių atvejų, kai yra rekomenduojamas tam tikras valiklis, tačiau jis nėra tinkamas jūsų atveju, nes tiesiog jis netinka plytelėms, kurios yra jūsų kieme.

Stiprus valymas bent jau du kartus per metus

Kadangi tai yra lauko plytelės, tai joms reikia ir didesnio valymo kelis kartus per metus. Geriausia tai daryti po šaltojo sezono ar pasibaigus šiltajam sezonui. Galima rinktis dvi galimybes, tai yra samdytis profesionalus arba viską atlikti patiems. Tokie stipresni valymai leis pakankamai kokybiškai atnaujinti lauko plyteles, tad jos kur kas ilgiau atrodys kaip naujos.

Nepamirškite plytelių tarpų

Dar labai svarbu paminėti ir tai, kad ne vien tik reikia prižiūrėti plyteles, bet ir jų tarpus. Pripažinsime, kad jų priežiūra reikalauja kiek daugiau dėmesio, nes į tarpus prieiti yra kiek sunkiau, nei valyti pačias plyteles. Tačiau vėlgi, pasirinkus tinkamas priemones galėsite kuo puikiausiai išvalyti plytelių tarpus ir jokių bėdų neturėtų kilti. Aišku, daugiau valyti reikės po šaltojo sezono, nes tada tiek plytelės, tiek jų tarpai bus pakankamai daug apsinešę. Dar, kad plytelių tarpus būtų pakankamai lengva išvalyti, reikia turėti ir kiek mažesnius ir šiurkštesnius šepetėlius, kad valymas būtų paprastesnis.