KOKIE AKSESUARAI YRA BŪTINIAUSI VONIOS KAMBARYJE?

Jeigu vonios kambaryje, kuris yra sujungtas su tualetu, norisi vientisumo, tada galima rinktis čia reikalingų aksesuarų rinkinius, kurie susideda iš tualeto šepečio, tualetinio popieriaus, muilo, dantų šepetėlių laikiklių ir šiukšlinės. Be šių aksesuarų šioje patalpoje dar gali būti reikalingos dušo užuolaidėlės, rankšluosčių kabyklos ir veidrodžiai.

Kaip derinti tualetinio popieriaus ir šepečio laikiklius?

Tualetinio popieriaus laikikliai yra gaminami iš metalo arba plastiko. Plastikiniai kainuoja pigiau, tačiau negali pasigirti kokybe, stilingumu ir kokybiškumu. Metaliniai laikikliai nors ir brangesni, tačiau gražiau atrodo ir ilgiau tveria. O tualeto šepetys ir jo laikiklis įprastai yra derinami prie tualetinio popieriaus laikiklio. Jie yra plastikiniai, keramikiniai ir metaliniai.

Tad jeigu jūsų tualetinio popieriaus laikiklis metalinis, prie jo reikėtų ir metalinio tualetinio šepečio laikiklio. Be to, ir tualeto šiukšlinių esama plastikinių ir metalinių, tad ir jos neturėtų iškristi iš bendros stilistikos.

Kas pagyvina vonios kambario aplinką?

Jeigu vonios kambaryje turite įsirengę dušo sienelę, jums yra būtina ir dušo užuolaida, kuri ne tik uždengia duše besimaudantį žmogų, bet ir sulaiko vandens čiurkšles nuo patekimo ant šalia dušinės esančių grindų. Pačios užuolaidos yra ne tik neperšlampamos, bet ir labai spalvingos, išmargintos ryškiais raštais, todėl pagyvina visą patalpos aplinką.

Ko dar reikia, kad vonios kambarys atrodytų tvarkingai ir jaukiai?

Jei norite, kad vonios kambaryje netrūktų tvarkos ir būtų jauku, reikia turėti įsigijus kabyklėles rankšluosčiams ir chalatams. Daugeliu atvejų jos būna metalinės ir yra tvirtinamos prie sienų, greta dušo kabinos arba praustuvo. Šie aksesuarai būna ne tik metaliniai, plastikiniai, bet ir mediniai, tad kiekvienam galima juos pasirinkti pagal skonį.

Kokie yra vonios veidrodžiai?

Vonios kambario neįmanoma įsivaizduoti be veidrodžio, kuris ne tik yra reikalingas praktiniais sumetimais, bet ir šauniai papildo visą patalpos interjerą, kaip pati stilingiausia jo dalis. Rinka vartotojams siūlo veidrodžius su rėmais ir be jų, su specialiu apšvietimu ir be jo, klasikinių ir nestandartinių formų. Veidrodžių ir kitų vonios kambario aksesuarų ieškokite internetinėje parduotuvėje: Iris.lt.