GAMTOS MOKYKLA

GAMTOS PAMOKOS SU TIRIAMOSIOMIS VEIKLOMIS

 
 
KĄ ŽINAI APIE SNIEGĄ?
KAS YRA MIŠKAS?
PASLAPTINGIEJI NEMUNO GYVENTOJAI (moliuskai)
PASLAPTINGAS LAPŲ PASAULIS
KURIS VANDUO TURI DAUGIAU GYVYBĖS
MATEMATIKA GAMTOJE
KUR GYVENO KUNIGAIKŠČIAI? PILIAKALNIŲ PASLAPTYS
VELNIABLIŪDŽIO PELKĖS ĮDOMYBĖS
NATŪRALŪS KVAPAI NAMUOSE
 
(Kaina 1 asmeniui 2,00€, priimamos 10-25 asmenų grupės)
 

GAMTOS PAMOKOS 

Kaip pažinti kraštovaizdį?
Dangaus pasakojimai – žvaigždės ir žvaigždynai 
Ten, kur ilsisi mūsų senoliai. Pilkapiai
Žvakės gyvenimas
Tapk pievos ekspertu
Susipainioję pojūčiai
Akmenys klajūnai
Šikšnosparniai
Žiedo istorija. Žiedadulkės
Medžiai, kuriuos turime pažinti 
Paukščių laikrodis
Skruzdėlių pasaulis
Vorai ir voratinkliai
Boružės 
Upės.Nemunas
Dygus kaip ežys. Eglės ir pušys 
Raudonpilvė, smailiasnukė ir kitos balų gyventojos
Žiemojantys paukščiai
Bitės panačumai ir skirtumai
 
(Gamtos pamokos kaina  1 vaikui 1,00 €, atvykstame į mokyklą.  Grupės priimamos  Birštono ir Prienų lankytojų centruose. Vienu metu yra galimybė vesti 2 skirtingas pamokas)

 

EDUKACINĖS PROGRAMOS VAIKAMS IR SUAUGUSIEMS

 

VELYKINĖ EDUKACIJA "SVIESTINIS VELYKŲ AVINĖLIS", trukmė 1,5 val.. Tinka suaugusiems ir vaikams nuo 10 metų. Papuošti Velykų stalą svietiniu avinėliu – sena dzūkiška tradicija. Kaina 1 asmeniui 5,00 €. Ši edukacija vykdoma ne mažiau kaip 5 asmenims. Atvykstant būtina turėti lėkštelę, ant kurios bus daromas avinėlis.

KALĖDINĖ EDUKACIJA "KŪČIUKAI IR AGUONPIENIS", trukmė 1,5 val. Mokosi paruošti tešlą kūčiukams, kepti ir kočioti, ruošia aguonpienį senuoju būdu. Iškeptus kūčiukus ragauja su aguonpieniu. Sužino apie kūčių tradicijas, eglutės atsiradimo istoriją. Kaina 1  asmeniui 2,00 €. 

PASIGAMINK VAŠKO ŽVAKELĘ. Tinka 6-10 metų vaikams, trunka 1 val. Sužino apie bites, žiedadulkes, duonelę, pikį, medų, vašką, jų panaudojimo galimybes. Pasigamina suktą vaško žvakelę. Kaina 1 vaikui 2,00 €.

KĄ TU ATNEŠEI BITELE. Tinka 6-10 metų vaikams. Kaina 1 asmeniui2,00€

ŽVAKĖS ISTORIJA, ATSIRADIMAS IR PAPROČIAI. Tinka vaikams nuo 10 metų ir suaugusiems. Kaina 1 asmeniui 4,00€.

KAS KUO GIEDA. Trukmė apie 1 val., tinka 5-7 m. vaikams. Sekama pasaka apie gyvūnų skleidžiamus garsus, vaikai pasigamina pliauškynę. Kaina 1 vaikui 1,50 €.

KUR GYVENA EŽIUKAS. Vaikams iki 9 metų, trukmė 1 val. Klausosi pasakėlių ir pasakojimų apie ežiukus, apie jų gyvenimą miške, žiūri senus animacinius filmukus, pasigamina ežiuką iš kartono ir kitų priemonių. Kaina 1 vaikui 2,00 €.

NEMUNO KILPŲ REGIONINIO PARKO VERTYBĖS. Trukmė: 1 val. Pristatomas Birštono lankytojų centras, rodomas filmas. Priimame 15 – 50 asmenų dydžio grupes. Kaina 1 asmeniui 2,00€

POŽEMINIS NEMUNO KILPŲ REGIONINIO PARKO VANDUO . Trukmė 1 val. Edukacijos metu sužinoma, kaip išgaunamas požeminis vanduo, kaip vandens pagalba garsas pavirsta paveikslais. Ragaujamas įvairaus skonio vanduo. Tinka vaikams ir suaugusiems. Kaina 1asmeniui 2,00 €.

LIETUVOJE PERINČIOS PELĖDOS. Tinka vaikams nuo 5 metų ir vyresniems. Sužino apie nepaprastas pelėdų savybes, pabando patys pažinti prie Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos „sutūpusias“ pelėdas. Origami būdu pasigamina pelėdžiukus. Kaina 1 asmeniui 2,00 €.

AR VISKĄ ŽINAI APIE DRUGELIUS. Tinka 7 - 12 metų vaikams, trukmė apie 1,5 val. Sužino apie drugelių įvairovę, vystymosi ciklą ir pasigamina mažą suvenyrą. Kaina 1 vaikui 2,00 €.

VALGOMA. NEVALGOMA. AR PAŽĮSTI GRYBUS. Tinka 6-10 metų vaikams, trunka 1 val. Susipažįsta su grybų karalystės įvairove, sužino, kaip atskirti valgomus ir nuodingus kepurėtuosius grybus. Žiūri animacinį filmą „Kipsas grybų šalyje“. Pasigamina po mažą grybuką. Kaina 1 vaikui 2,00€.

TINKLO PYNIMAS IR MAZGŲ RIŠIMAS. Tinka vaikams nuo 8 metų. Kaina 1 asmeniui 2,00€.

Apsilankymas Pieno ūkyje. (Kaina 1 asmeniui 4,00 € )

 

PAMOKOS GAMTOJE

 

GAMTOS PAMOKA VELNIABLIŪDŽIO PELKĖJE. Tinka vaikams ir suaugusiems. Trukmė 1 val. Susipažįsta su augalais augančiais pelkėje, pelkių rūšimis ir susidarymo būdais. Pamokos vedamos nuo gegužės mėnesio. Kaina 1 asmeniui 2,00€.

GAMTOS PAMOKA PUNIOS ŠILE. Trukmė 2 val. Pamoką-žygį vedantis ekologas supažindina su šilo vertybėmis. Pamokos galimos nuo gegužės mėnesio. Kaina 1 asmeniui 3,00 €.

SPYGLIUOČIŲ ĮVAIROVĖ BIRŠTONE. Tinka 7-13 m. vaikams, trukmė apie 1,5 val. Pėsčiomis nukeliaujama apie 2 km. Mokomi pažinti mūsų krašto ir svetimžemius spygliuočius, pamatuoti medžių aukštį, apskaičiuoti jaunų pušelių amžių. Kaina vaikui 2,00 €.

 

„ŽYGIS ŽVĖRINČIAUS MIŠKE“. Tinka vaikams nuo 7 metų. Programos trukmė 4 val. Žygio metu vaikai mokosi pažinti mišką, susikurti laužą, žygio dainų, žaidimų. Nukeliauja apie 7 km. Kaina 1 asmeniui 4,00 €.

 

„PIENO KELIAS“. Tinka vaikams ir suaugusiems. Programos metu vykstama į pieno ūkį, kuriame susipažįsta su galvijais, ragauja pieno produktų. Kaina 1 asmeniui 4,00 €.

ORIENTACINIS ŽAIDIMAS BIRŠTONO CENTRINIAME PARKE. Tinka vaikams nuo 10 metų ir suaugusiems. Kaina 1 asmeniui 2,00€.

ORIENTACINIS ŽAIDIMAS REVUONOS PARKE PRIENUOSE. Tinka vaikams nuo 10 metų ir suaugusiems. Kaina 1 asmeniui 2,00€.

MAŽASIS PAUKŠČIŲ RALIS. Tinka vaikams nuo 8 metų ir suaugusiems. Kaina 1 asmeniui 2,00€.

 Visos edukacijos vyksta kai grupėje ne mažiau 10 asmenų. Velykinė edukacija vyksta susirinkus ne mažiau  5 asmenims.Vienu metu galime priimti į tris skirtingas edukacijas. Į edukacines pamokas galime priimti Birštono ir Prienų lankytojų centruose.

piesiamegamtosknyga

velykuavinelis2

velykuavinelis1

pelke14-3

pelke14-1

kciukai2

kuciutradicijos1

kciukai1

edukacijazverincius2

eziukoedukacija

edukacijazverinciuje

aguonpienis

edukacija gamtos klaseje

Kalendorius

Rugpjūtis 2017
Pr A T K P Š S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Nuorodos


m0

keliauk-kitaip

baneris

kaimo statyba